Hakkımızda

Yüzde yüz yerli sermaye ile 2010 yılında kurulan firmamız, Merzifon Organize Sanayi Bölgesi’nde, 12.000 m² kapalı toplam 35.000 m² alanda, oluklu mukavvadan ambalaj üretimi ve lojistik hizmetleri alanlarında hizmet vermektedir.

Oluklu mukavvadan abox, yarım abox, tam kapak, kilitli, dip kilitli, kapaklı, özel kesim kolilerin ve yardımcı malzemelerin (seperatörlerin) üretimini gerçekleştirmekteyiz.

İdeal ambalaj çözüm ortaklığı felsefesi hareket eden güçlü ve dinamik ekibi ile bilgi birikimi ve deneyimin müşteri memnuniyeti ile buluştuğu, son teknolojiye sahip makine parkuru ile güçlü ambalaj üreticisidir.

Birçok sektöre uygun çözümler sunan yenilikçi anlayışı ve nitelikli hizmeti ile müşterileri için değer yaratan güvenilir bir iş ortağıdır.

İdeal ambalaj her zaman kolektif bir anlayışla kaliteli ürünlerini yeni pazarlara ve iş ortaklarına sunarak sektöre yön veren lider bir markadır.

https://www.idealambalaj.com.tr/wp-content/uploads/2022/04/kalite@0.75x.png

Değerlerimiz

Müşteri Odaklı Olmak

Müşteri odaklı çözümler sunmak

Sadelik

Samimiyet

Tutarlılık

Değer Yaratmak

Etkinlik ve Verimlilik

Dürüstlük – Güvenilirlik

İnsanlara ve Çevreye Saygı

Birlikte Başarmak

Takım Ruhu

İçtenlik ve Açıklık

Yaratıcılık

Sürekli Gelişim

[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]
Geri
WhatsApp
Eposta
Beni Ara

    Telefon Numaranızı gönderin sizi hemen arayalım.