https://www.idealambalaj.com.tr/wp-content/uploads/2022/04/Calisma-Yuzeyi-6@0.5x.png

KALİTE POLİTİKAMIZ

İdeal Lojistik Hizmetleri Petrol Endüstriyel Ambalaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi;

  • Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı,
  • Maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı,
  • Kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi,
  • Tüm çalışanlarda kalite, bilincini tesis etmeyi,
  • Tedarikçi ve tedarikçilerle güvene dayalı bir işbirliği içinde olmayı,
  • En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmeyi,
  • İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, ve İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı;

Kalite Politikası olarak belirlemiştir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

İdeal Lojistik Petrol, Endüstriyel Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; tüm faaliyetlerinde insanı en değerli varlığı olarak kabul etmekte, daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratarak, oluşabilecek her türlü kayıpları en aza indirmeyi ve sürekli olarak iyileştirmeyi öncelikli iş hedefi olarak benimsemektedir.

Güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak ve İş Güvenliği kurallarına uymak İdeal Lojistik ve Ambalaj bünyesinde çalışmanın ön koşuludur. Bu doğrultuda İş kazası ve meslek hastalıklarını önlemek için; İSG riskleri belirlenir, değerlendirilir ve riskleri azaltacak tedbirler alınmaktadır.

Varlık nedenimize ulaşmak için İSG politikamızı günün koşulları ve gelişmeleri yönünde yenileyerek, sürekli gelişimi için aşağıda belirttiğimiz uygulamalar zincirinin takipçisi olacağız.

https://www.idealambalaj.com.tr/wp-content/uploads/2022/04/demo.png
https://www.idealambalaj.com.tr/wp-content/uploads/2020/11/img-red-skew.png
https://www.idealambalaj.com.tr/wp-content/uploads/2022/04/01.png
https://www.idealambalaj.com.tr/wp-content/uploads/2020/11/img-red-skew.png

ÇEVRE VE ENERJİ POLİTİKASI

İdeal Lojistik Petrol, Endüstriyel Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak çevresel değerlere karşı sorumluluğumuzun bilincinde ve gelecek kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakmanın gereğine inanmaktayız.
Bu kapsamda ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelere uyan, sürekli gelişmeyi temel alan bir çevre ve enerji politikası uygulanmaktadır.

SOSYAL SORUMLULUK POLİTİKASI

İdeal Lojistik Petrol, Endüstriyel Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; sahip olduğu tevazu, insana saygı ve halka yakınlık öz değerlerinin bir parçası olarak tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul eder. Bu çerçevede şirketimizi oluşturan tüm proseslerimizden faaliyetlerinin ekonomik, sosyal ve çevresel etkilerini sorumluluk anlayışı içinde yönetmelerini ve toplumu geliştirmeyi öncelikli olarak gündemlerinde tutmalarını bekleriz. Sosyal sorumluluk anlayışımızın kapsamını iş faaliyetlerimiz ve onların etkileriyle sınırlı görmüyoruz. Sosyal sorumluluk anlayışımızı ve bu konudaki önceliklerimizi toplum ve çevre için en iyi olanı dikkate alarak belirliyoruz.
Demokrasinin, insan haklarının ve çevrenin korunmasına yönelik faaliyetlerde öncü rol almaya özen gösteriyoruz. İdeal Lojistik ve Ambalaj olarak Kurumsal Sosyal Sorumluluk İlkeleri çerçevesinde hazırlayıp uyguladığımız tarafsızlık ve iş etik prosedür ve politikalarımız, faaliyetlerimizi gerçekleştirme şeklimizde bize rehber olmaktadır.
Geri
WhatsApp
Eposta
Beni Ara

    Telefon Numaranızı gönderin sizi hemen arayalım.